SERVİS TALEP FORMU

Viessman Kombi Servisi

İzmir Özel Kombi servisi olarak Viessmann kombinizde oluşan bakım ve arıza talepleriniz için sürekli sizlere hizmet vermektedir. Viessmann İzmir Kombi arıza ve bakım servisi siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili servis hizmeti sunmaktadır. Merkez teknik servis hizmet sunarken birincil önceliği müşteri memnuniyetidir. Ege Bölge Servis'e ilettiğiniz tüm Kombi problemleriniz deneyimli ekiplerimizce gerekli kontrolleri yapılarak siz değerli tüketicilerimize gerekli bildirimde bulunulacaktır. Çağrı Merkezimizi her ihtiyaç duyduğunuz zaman arayabilirsiniz. İzmir Viessmann servisi tüm Kombi arızalarınızda garantili olarak tamir ve bakım işlemini tamamlayacaktır. Viessmann kombilerinize periyodik olarak bakım yapılması kombilerinizin ömrünü uzattığı gibi kombinizde oluşabilecek arızalarınıda önlemekte etkili bir yöntemdir. Firmamız yılda en az bir kere periyodik Viessmann kombi bakımı yapılmasını önermektedir.Viessman kombilerinizde kombim çalışmıyor,Viessmann kombi suyu ısıtmıyor, kombimde petekler çalışmıyor, kombim su akıtıyor yada kombimde hata kodu var vb. gibi sorunlarınız için tarafımıza ulaşım sağlayarak teknik destek ve servis hizmeti almak için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Yapılan işlemler ve değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Ayrıca Viessmann kombi petek bakımı ve kombi kart tamiri hizmetimiz de mevcuttur.

Kombi yedek parça satış hizmetimiz tüm Türkiye geneline vardır. İzmir Viessmann Kombi Servisleri  uzman ve deneyimli bir ekiple çalışan firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup siz değerli tüketicilerimize kombi servis hizmeti sunmaktadır.

İzmir için profesyonel kadromuz araçlarında yedek parça ile aynı gün kombi onarımı yapmaktadırlar. 

Sizde bu deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak için 0232 332 1141 0232 332 11 42 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

 


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU