SERVİS TALEP FORMU

Lcd Tv Plazma Tamir Servisi

İzmirtamirservis, sadece tek bir amaca hizmet ediyor; müsterilerine yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek... Çagrilariniza en kisa sürede cevap verebilmek amaciyla yerimizde durmuyoruz, zamanin sizin için ne kadar degerli oldugunu biliyoruz.
Buzdolabi, çamasir makinasi,kurutma makinesi,derin dondurucu, bulasik makinasi, elektrik süpürgesi, klima, kombi, televizyon,uydu ve  her türlü beyaz eşya, elektronik aletler ve küçük ev aletleri tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrica sürekli degisen teknoloji ile kendimizi de egitiyor, gelistiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasini sagliyoruz.Firmamız Arçelik Bosch siemens profılo altus regal vestel samsung lg arıston ındesıt whırpool ve daha bır cok markaya ozel servıs hızmeti saglamaktadır.Sizde bu deneyımlı ve uzman kadromuzdan yaralanmak için 0232 332 1141 - 0232 332 11 42 - 0533 143 11 43  nolu numaralarımızdan tarafımıza ulasarak teknık servıs hızmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacagimizi belirtir saygilar sunariz.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız.  izmirtamirservis

 

 

 

 

 

Arıza: Plazma, LCD, LED TV açılmıyor. Çözüm: Elektrik prizini kontrol edin. Kumandanın pillerini değiştirin. LCD TV hala açılmıyorsa izmirtamirservis  iletişime geçebilirsiniz.

 

Arıza: Plazma, LCD, LED TV ekranının bazı bölgelerinde renklenme var. Çözüm: Elektrik fişini çekin, 1 saat sonra tekrar takın. Eğer sorun hala düzelmediyse izmirtamirservis iletişime geçebilirsiniz.

 

Arıza: Plazma, LCD, LED TV’ den yayın alamıyorum. Çözüm: Anten girişlerini ve scart bağlantılarını kontrol edin. Eğer hala yayın yoksa izmirtamirservis iletişime geçebilirsiniz.

 

Arıza: Plazma, LCD, LED TV ’de görüntü var, ses yok. Çözüm: Kumandadan TV ses ayarlarını ve TV bağlantılarını kontrol edin. Eğer hala ses gelmiyorsa izmirtamirservis iletişime geçebilirsiniz.

 

Arıza: Plazma, LCD, LED TV ’de ses var, görüntü yok. Çözüm: TV bağlantılarını kontrol edin. Görüntü gelmediyse izmirtamirservis iletişime geçebilirsiniz.

 

Arıza: Plazma, LCD, LED TV ekranı kırık / çatlak / çizik. Çözüm: LCD, LED, TV ekranı kırık / çatlak / çizik tamiri mümkün değildir. Değişim yapılması gerekir. Ayrıca panelin değişim fiyatı yeni bir TV ye yakın bir maliyet çıkartmaktadır.

Bu nedenle ekranı kırılan, çatlayan müşterilerimize yeni bir TV almalarını ve bir TV Koruma Paneli kullanmalarını tavsiye etmekteyiz.

                                                                             EKRANI KIRIK VE  HURDA TV LERİNİZİ GERİ DÖNÜŞÜM OLARAK ALIYORUZ!!!  


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU