SERVİS TALEP FORMU

Klima Söküm & Takım

Son dönemlerde,serinleme ve ısınma  alanında, en çok kullanılan cihazlar klimalar olmuştur. Çokça tercih edilen bu cihazlar, birçok zaman kurtarıcı bir etken olarak değer görmektedir.

Özellikle yaz ve kış  aylarında vazgeçilmez olan klimalar, kış aylarının buz gibi soğuğunu ısıtan ve yaz aylarının kavurucu sıcağını serinleten bir cihaz konumundadır. Tabi bu cihazı kullanmadan önce ve kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır.

Gerek iş yerlerinde  gerekse evlerde  tercih edilen klimalar klima montajı ve taşıma  de-montajı çok önemlidir. Bu konuda, özellikle alanında uzman olanprofesyonel çalışma prensibine sahip olan firmalardan yardım alınması gerekmektedir. Bu alanda verilen klima montajı fiyatı da tabi ki kullanıcı için önemli bir etkendir.

 

Klima tamir fiyatları ve klima söküm montaj fiyatları, oldukça merak edilen konulardandır. 7 yıllık tecrübeyle çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızda, bu ücretler oldukça uygun fiyatlarla belirlenmekte ve sizlere garantili bir çalışma imkanı sunmaktadır.

 

Bir çok yerde aşağıdaki kelimelerde ilanlar görürsünüz DİKKAT !  bu şekilde  reklamlara dikkat edin neden mi? Çünkü  her işin olduğu gibi bu işinde bir maliyeti vardır. Ucuz yapan firmalar aslında bunların bir çoğu firma bile değillerdir. Bu tip ucuz çalışan yerler gelirler işi iyi veya kötü bir şekilde yapar paranızı alır ve giderler  ve bir sorun çıkması durumunda aynı firmayı tekrar ararsınız bu tip ucuz iş yapan firmalarda asla servis tekrarı alamazsınız halbuki uygun fiyat prensibi ile çalışan firmamız hem öyle abartılı fiyatlar ödemezsiniz aynı zamanda yapılan işleme 1 yıl garanti alır olası bir sorunda anında çağrı merkezimizi arayarak tekrar ücretsiz servis talebi bırakırsınız  

 

Buzdolabı tamir servisi,çamaşır makinesi tamir servisi,kurutma makinesi tamir servisi,derin dondurucu tamir servisi,bulaşık makinesi tamir servisi,elektrik süpürgesi tamir servisi,klima tamir servisi,kombi tamir servisi,televizyon tamir servisi,uydu tamir servisi ve her türlü beyaz eşya tamir servisi,elektronik aletler ve küçük ev aletleri tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz.Firmamız; Arçelik,Bosch,Siemens,Profilo,Altus,Regal,Vestel,Samsung,Lg,Ariston,Indesit,Whırlpool ve daha bir çok markaya özel servis hizmeti sağlamaktadır.Sizde bu deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak için 0232 332 1141 0232 332 11 42 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağmızı belirtir saygılar sunarız.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız...  izmirtamirservis

 

 


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU