SERVİS TALEP FORMU

BUZ MAKİNESİ SERVİSİ

Sanayi tipi Buz Makinesi

Buz makinesi servisi olan şirketimiz, randevu talebinde bulunmanız durumunda aynı gün servis hizmeti vermektedir.  Cihazlarınız yerinde veya atölyemizde kusursuzca tamir veya bakımı yapılmaktadır. Uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimizi her zaman memnun etmek için hizmet vermekteyiz.

Buz Makinası Neden Arızalanır ?

Buz makinesi periyodik bakımları zamanında yapılmadığı zaman olasa arızalar boy gösterecektir. Bu arızalarda bazıları şu sebeplerden olabilmektedir.

  • Su kabı motoru arızası
  • buz makinesi kartı
  • buz makinesi evap termostat kontak
  • buz makinası devir daim motoru
  • empero buz makinası pompa

Yukarıda belirtilen arızaların tarafımızdan genel olarak tamir, onarım ve yedek parça değişimini yapmaktadır. Marka ve cihaz fark etmeksizin ihtiyacınız anında endüstriyel mutfak cihazlarının tamamına hizmet veren firmamızı arayabilir ve teknik servisimizi çağırabilirsiniz. Buz makinesi ve diğer cihazlarınız için aşağıda ki numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizde bu deneyımlı ve uzman kadromuzdan yaralanmak için 0232 332 1141 - 0232 332 11 42 - 0533 143 11 43  nolu numaralarımızdan tarafımıza ulasarak teknık servıs hızmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacagimizi belirtir saygilar sunariz.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız.  izmirtamirservis

 


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU