SERVİS TALEP FORMU

Kurumsal

İzmirtamirservis teknik servisimiz 7 yıllık geçmişi ve deneyimiyle İzmir genelinde her marka beyaz eşya, kombi , klima , ısı pompası ,tv , endüstriyel ürünler ve uydu hizmetleri için tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Geniş yedek parça stoğumuz, deneyimli ve eğitimli teknik servis elemanlarımızla, gezici şubelerimizle tüm İzmir genelinde tamir işlerinizi aynı gün içerisinde çözmekteyiz.

 

Gezici ekiplerimiz izmir de stratejik yerlere dağılarak her noktaya en kısa sürede ulaşabilmeyi hedeflemektedir. Buzdolabından kombiye, klimadan buz makinelerine kadar tüm ürünler için ayrı uzman personelimiz bulunmaktadır. Gelişen teknoloji beyaz eşyalara çok sayıda özellik katmıştır. Tamamen dijitalleşen cihazların tamiri ve bakımı uzmanlık, eğitim ve deneyim gerektirmektedir.

 

Bizler, sahibi olduğunuz ürünlerin sizin hayatınızdaki yerini tam olarak biliyor ve anlıyoruz. Bu bilinçle, hem beyaz eşyalarınızın hem de vaktinizin değerini bilerek hareket ediyoruz. Çünkü, müşteri memnuniyetinin tam olarak temin edilebilmesi için pek çok etken bir araya gelmelidir. Öncelikle teknik destek alma amacınız bakım içinse ürünün bakım işlemleri en etkili şekilde yapılarak verimliliğinde artış sağlanmalıdır.

 

Eğer, destek alma amacınız tamir ya da arıza tespiti ile ilgiliyse, yaşadığınız sıkıntıdan tamamen kurtulduğunuzdan emin olana kadar işimiz bitmeyecektir. Dolayısıyla, tüm dikkatimizi ve tecrübemizi sizlere kesin sonuçlara gidecek olan ve memnun kalacağınız hizmeti sunmaya vermekteyiz.

 

Tüm bunlar zaten her teknik servisin asli görevleridir. Bunların yanı sıra zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu bilerek kendimizi size göre ayarlamayı da görev biliriz. Sahip olduğunuz cihazların sadece çalışır duruma gelmelerini değil, yüksek performans ile çalışarak bir daha arıza yapmamalarını hedefleriz.  izmirtamirservis


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU