SERVİS TALEP FORMU

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri zaman zaman birtakım arızalar çıkarabilmektedir.Teknik servis olarak her türlü bulaşık makinesinin teknik servisliğini yapmaktayız. Herhangi bir arıza durumunda bize ulaşabilir ve arızanızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

 Bulaşık makinesi servisi ve tamiri için profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. Bu alanda uzun süredir iş yapmakta olan ekibimiz sizin makinenizi en uygun bir şekilde tamir edecektir. Bulaşık makinenizde herhangi bir arıza ile karşılaştığında uygulamanız gereken birtakım adımlar bulunmaktadır.

 

Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz. İlk olarak bizi arayarak arıza kaydı oluşturmalısınız. Burada arızanızın ya da sorununuzun ne olduğunu belirtmeniz önemli faktör olmaktadır. Sonrasında kısa süre içerisinde teknik servisimiz size ulaşacak ve arızanın giderilmesi için adeta ellerinden geleni yapacaklardır.

 

Ekibimiz sadece bulaşık makinesi değil diğer bütün beyaz eşyaların bakımını ve tamirini yapmaktadır. Hemen hemen her firmanın teknik servisi olduğumuzu da belirtmekte fayda var. Bu bakımdan bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi bütün beyaz eşyalarınızın her türlü sorunu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0232 332 1141 - 0232 332 11 42 - 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulasarak teknık servıs hızmeti alabilirsiniz.

 


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU