SERVİS TALEP FORMU

TV/LED/LCD Servisi

izmirtamirservis olarak Led,Plazma,Lcd Televizyonların garantili olarak tamiri yapmaktayız firmamız bir telefonla arızalı televizyonları adresinizden alıp tamir ettikten sonra adresinize teslim ediyoruz.İzmirin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

İzmirtamirservis, sadece tek bir amaca hizmet ediyor; müşterilerine yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek...

Çagrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli oldugunu biliyoruz.

Buzdolabı tamiri servisi, çamaşır makinesi tamiri servisi ,kurutma makinesi tamiri servisi,derin dondurucu tamiri servisi, bulaşık makinesi tamiri servisi, elektrik süpürgesi tamiri servisi, klima tamiri servisi, kombi tamiri servisi, televizyon tamiri servisi,uydu tamiri servisi ve her türlü beyaz eşyaelektronik aletler ve küçük ev aletleri tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz.

Firmamız Arçelik tamiri servisi,Bosch tamiri servisi,siemens tamiri servisi,profilo tamiri servisi,altus tamiri servisi,regal tamiri servisi,vestel tamiri servisi,samsung tamiri servisi, lg tamiri servisi,ariston tamiri servisi,ındesit tamiri servisi, whirlpool tamiri servisi ve daha bir çok markaya özel servis hizmeti sağlamaktadır.Sizde bu deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak için 0232 332 1141 0232 332 11 42 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız. izmirtamirservis


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU