SERVİS TALEP FORMU

Demirdöküm Kombi Servisi

İzmir Özel Kombi servisi olarak Demirdöküm kombinizde oluşan bakım ve arıza talepleriniz için sürekli sizlere hizmet vermektedir. Demirdöküm İzmir Kombi arıza ve bakım servisi siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili servis hizmeti sunmaktadır. Merkez teknik servis hizmet sunarken birincil önceliği müşteri memnuniyetidir. Ege Bölge Servis'e ilettiğiniz tüm Kombi problemleriniz deneyimli ekiplerimizce gerekli kontrolleri yapılarak siz değerli tüketicilerimize gerekli bildirimde bulunulacaktır. Çağrı Merkezimizi her ihtiyaç duyduğunuz zaman arayabilirsiniz. İzmir Demirdöküm servisi tüm Kombi arızalarınızda garantili olarak tamir ve bakım işlemini tamamlayacaktır. Demirdöküm kombilerinize periyodik olarak bakım yapılması kombilerinizin ömrünü uzattığı gibi kombinizde oluşabilecek arızalarınıda önlemekte etkili bir yöntemdir. Firmamız yılda en az bir kere periyodik Demirdöküm kombi bakımı yapılmasını önermektedir.Demirdöküm kombilerinizde kombim çalışmıyor, Demirdöküm kombi suyu ısıtmıyor, kombimde petekler çalışmıyor, kombim su akıtıyor yada kombimde hata kodu var vb. gibi sorunlarınız için tarafımıza ulaşım sağlayarak teknik destek ve servis hizmeti almak için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Servislerimizden almış olduğunuz hizmetlerde kullanılan yedek parçalar ve ticari mamüller cihazınızın orijinal yedek parçaları olup, ücretli yedek parça değişimlerinde yedek parça ve işçiliğimiz 1 yıl boyunca garanti altındadır. 

Sizde bu deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak için 0232 332 1141 0232 332 11 42 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz.


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU