SERVİS TALEP FORMU

Bulaşık Makinesi Teknik Bilgi

İzmirtamirservis, sadece tek bir amaca hizmet ediyor; müşterilerine yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek... Çagrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.
Buzdolabı tamir servisi,çamaşır makinesi tamir servisi,kurutma makinesi tamir servisi,derin dondurucu tamir servisi,bulaşık makinesi tamir servisi,elektrik süpürgesi tamir servisi,klima tamir servisi,kombi tamir servisi,televizyon tamir servisi,uydu tamir servisi ve her türlü beyaz eşya tamir servisi,elektronik aletler ve küçük ev aletleri tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz.Firmamız; Arçelik,Bosch,Siemens,Profilo,Altus,Regal,Vestel,Samsung,Lg,Ariston,Indesit,Whırlpool ve daha bir çok markaya özel servis hizmeti sağlamaktadır.Sizde bu deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak için 0232 332 1141 0232 332 11 42 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağmızı belirtir saygılar sunarız.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız...  izmirtamirservis

 

 

Bulaşık Makinelerinde En Sık Karşılaşılan 5 Sorun ve Çözümüleri                   


Bulaşıklarınızın Makineden Kirli ya da Tortulu Çıkması
İlk önce problemi doğuracak bir şey yapmadığınızdan emin olun. Makinenizi fazla mı dolduruyorsunuz? Herhangi bir eşya püskürtücü kolların dönmesine engel oluyor mu? Tabakta ki yemek artıklarını temizlemeden mi koydunuz?
Problem sizden kaynaklanmadığına emin olduktan sonra makinede ki problemi anlama çalışın. Makinenin kapağının kapanmasını engelleyen herhangi bir etken var mı kontrol ediniz. Suçlu püskürtücü kolları olabilir, bu yüzden alt ve üst kolları elinizle çevirip kolayca döndüğünden emin olun. Eğer dönmüyorlarsa kirli olabilir tek yapmanız gereken onları temizlemek. Bunu yapmak için kolları dikkatli bir şekilde çıkarın ve diş fırçası yardımıyla temizleyin. Geri yerine taktığınızda tekrar çalıştırıp bulaşıkların nasıl yıkandığını gözlemleyin.
Eğer bulaşıklarda su izi kaldıysa, bulaşıklar üzerinde ki su makinede uzun süre kaldığındandır. Küçük bir durulama problemi kolayca çözebilir. Eğer bardak ve tabaklarınızda beyaz tortu görürseniz muhtemelen su sertliğiniz çok fazladır. Deterjan ya da su inceltici kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.Sorun düzelmediyse teknik servis çağırın.

Bulaşıklarınızın Makinesinin Su Kaçırması
İlk önce makinenizin kapağını ve kapak contasını kontrol edin. Herhangi bir çatlağın, hasarın ya da büyük birikintinin kapağın kapanmasına engel olup olmadığına bakın. Kapak contasını bir dezenfektan ile temizlemeyi deneyin, eğer hasar varsa contayı değiştirmeniz gerekir.Sorun düzelmediyse teknik servis çağırın.


Bulaşıklarınızın Makinesinin Bulaşıkları Kurutmaması
Büyük ihtimalle makinenin ısıtıcısı bozulmuş olabilir. Eğer ısıtıcı düzgünce çalışıyorsa, sıcaklık limitini kontrol edin (bulaşık makinesinin çok fazla ısınmasını önleyen bir parça). Makinede ki bir hata yüzünden makine çok sıcak olduğundan bulaşıklar kurumadan makine kendini kapatıyor. Genellikle makinenin yüksek limitini küvetin altında bulabilirsiniz, doğruca erişim panelinin arkasındadır. Bir multimetre yardımıyla cihazı kontrol edebilirsiniz. Son olarak parlatıcı bölmeniz boş mu ya da düzgünce parlatıcıyı dağıtıyor mu kontrol edin. Parlatıcı olamadan bulaşıklarınız daha zor kurur..Sorun düzelmediyse teknik servis çağırın.

Bulaşıklarınızın Makinesinin Kötü Kokması
Eski ve ıslak yemek kalıntısı muhtemelen kokunun sebebidir. Makinenizde ki kalan artıkları kontrol edin ve makinenin süzgeçini temizleyin (makinenin alt bölmesindedir). Süzgeçinizin ne kadar kirli olduğunu görünce şaşıracaksınız.
Eğer makine kimyasal bir kokuya sahipse, plastik bir madde düşüp erimiş olabilir. Bulaşıklarınızı dikkatli ve düzgün yerleştirmeniz her zaman sizin faydanıza olacaktır..Sorun düzelmediyse teknik servis çağırın.

Bulaşıklarınızın Makinesinin Başlamaması
Güç kaynaklarının hepsini kontrol edip herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol edin. Makinenin fişini çıkarıp tekrar takmayı deneyin. Makinenizin kapağı da sorunu doğuruyor olabilir. Eğer düzgün kapanmamışsa makinenin başlamasına engel oluyor olabilir. Kapağın kapandığından emin olun..Sorun düzelmediyse teknik servis çağırın.

 


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU