SERVİS TALEP FORMU

Kombi Tamiri

Kombilerin herhangi bir zamanda arızalanması durumunda, kombi tamiri yapabilecek bir servisten yardım istemeniz gerekir.

Kombilerin bazen çok basit olan sorunları, bazen de içinden çıkılmaz bir hale geldiğinde ihtiyacı karşılayamayacak duruma gelir. Bazı kombilerin tamir edilmesi, yeni bir kombi alınmasıyla aynı fiyata geleceği için insanlar bu konuda yeni bir kombi satın almayı tercih eder.

Kombilerin giderilebilecek arızaları söz konusu olduğunda, kombi markalarında uzman olan ekiplerimiz sorunsuz bir analiz sürecinden sonra kombiniz tamir edilecek durumdaysa tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Gereksiz masrafa girmenizi önleyen ekiplerimiz, her zaman en ekonomik şekilde servis ve tamir işlerinizi halleder.

Yılların deneyimini ve güvenini sunduğumuz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarınızı bir bakışta anlayan ekiplerimiz, her zaman çözüm odaklı hizmet vermekte ve zaman kaybına mahal vermemektedir.

Kombi Tamirine Hangi Durumlarda Gerek Vardır?

Kombi arızalarının giderilebilecek olduğu durumlarda parçaların değiştirilip yenilenmesi, ya da sadece temizlik işinin gerçekleşmesi söz konusu olmaktadır.

Herhangi bir nedenden dolayı arızalanan kombilerinizin neden dolayı çalışmadığı ya da sesler çıkarıp su sızdırdığının tespit edilmesi için gerekli olan en önemli konu, iyi bir servis hizmeti alabileceğiniz ekibi bulmanız olacaktır. Firmamızın en iyi şekilde servis hizmeti alabileceğiniz elemanları tamir konusunda eğitim almış ve çözülmesi mümkün olmayan sorunlar söz konusu olduğunda yeni bir kombi alınması gerektiğinizden sizi lüzumsuz masrafa sokmamak için hizmet verir.

 

İzmirtamirservis, sadece tek bir amaca hizmet ediyor; müşterilerine yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek...

Çagrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli oldugunu biliyoruz.

VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ,BOSCH KOMBİ SERVİSİ , DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ , BAYMAK KOMBİ SERVİSİ, LAMBERT KOMBİ SERVİSİ,ECA KOMBİ SERVİSİ ,BUDERUS KOMBİ SERVİSİ, MAKTEK KOMBİ SERVİSİ, DAİKIN KOMBİ SERVİSİ VİESMANN KOMBİ SERVİSİ, FERROLİ KOMBİ SERVİSİ ,WARMHOUSE KOMBİ SERVİSİ ,ALARKO KOMBİ SERVİSİ, TERMODİNAMİK KOMBİ SERVİSİ ,BEKO KOMBİ SERVİSİ ,PROTHERM KOMBİ SERVİSİ ,DAYLUX KOMBİ SERVİSİ 

gibi markalara teknik servis hizmeti vermektedir.Arıza ve teknik servis hizmeti almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı tamiri servisi, çamaşır makinesi tamiri servisi ,kurutma makinesi tamiri servisi,derin dondurucu tamiri servisi, bulaşık makinesi tamiri servisi, elektrik süpürgesi tamiri servisi, klima tamiri servisi, kombi tamiri servisi, televizyon tamiri servisi,uydu tamiri servisi ve her türlü beyaz eşya, elektronik aletler ve küçük ev aletleri tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz.Firmamız Arçelik tamiri servisi,Bosch tamiri servisi,siemens tamiri servisi,profilo tamiri servisi,altus tamiri servisi,regal tamiri servisi,vestel tamiri servisi,samsung tamiri servisi, lg tamiri servisi,ariston tamiri servisi,ındesit tamiri servisi, whirlpool tamiri servisi ve daha bir çok markaya özel servis hizmeti sağlamaktadır.Sizde bu deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak için 0232 332 1141 - 0232 332 11 42 - 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız. izmirtamirservis


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU