SERVİS TALEP FORMU

Buzdolabı Tamiri

Günümüz koşullarında kullandığımız hayatımızı en fazla kolaylaştıran muhteşem 4’ lü beyaz eşya cihazlardan birisi buzdolabıdır. Buzdolabı yiyeceklerimizi, içeceklerimizi iklim sıcaklığı dengesine göre yeterli derecede soğutarak gıdalarımızı saklama yeme içme ömrünü uzatmaktadır. Bu bağlamda buzdolabı cihazlarımızı zaman aşımından veya herhangi birçok sebeple arıza yapmaktadır. Teknik arızalar ya da kullanıcı kaynaklı arıza durumlarında kapsamlı hizmet olarak İzmirtamirservis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Besin maddelerinin körpeliğini koruyarak muhafa edilmesi işlevini yürüten buzdolaplarında ortaya çıkan arızaların acilen giderilmesi gereklidir.İzmir buzdolabı servisi tamircisi tarafından giderilecek olan sorunlar için  İzmirtamirservis ile uzman ve deneyimli buzdolabı tamircisi temin ederek arıza onarımı için ilk adımı atabilirsiniz.

 

Buzdolabınızda oluşabilecek; buzdolabı anakart arızası, buzdolabı beyin arızası, buzdolabı buzlanma arızası, buzdolabı bobin arızası, buzdolabı termostat arızası belirtileri, buzdolabı dondurmuyor, buzdolabı ekran arızası, buzdolabı fan arızası, buzdolabı ısıtıcı arızası, buzdolabı kompresör arızası, buzdolabı kart arızası, buzdolabı motor arızaları, buzdolabı otomatik arızası, buzdolabı rezistans arızası, buzdolabı termik röle arızası, buzdolabı soğutma arızası... vb.gibi sorunlarınızda direk sonuç odaklı çözümler sunabilen profesyonel teknik ekibimiz ile siz değerli müşterilemizin hizmetindeyiz.

 

İzmirtamirservis, sadece tek bir amaca hizmet ediyor; müsterilerine yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek... Çagrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli oldugunu biliyoruz.Buzdolabı tamir servisi,çamaşır makinesi tamir servisi,kurutma makinesi tamir servisi,derin dondurucu tamir servisi,bulaşık makinesi tamir servisi,elektrik süpürgesi tamir servisi,klima tamir servisi,kombi tamir servisi,televizyon tamir servisi,uydu tamir servisi ve her türlü beyaz eşya tamir servisi,elektronik aletler ve küçük ev aletleri tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz.Firmamız; Arçelik,Bosch,Siemens,Profilo,Altus,Regal,Vestel,Samsung,Lg,Ariston,Indesit,Whırlpool ve daha bir çok markaya özel servis hizmeti sağlamaktadır.Sizde bu deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak için 0232 332 1141 0232 332 11 42 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağmızı belirtir saygılar sunarız.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız...  izmirtamirservis

 

Buzdolabı tamiri
Buzdolabı servisi mi aradınız? Doğru adrestesiniz.7 yılı aşkın bir süredir soğutma sektöründe teknik servis hizmeti sunan firmamız İzmir genelinde faaliyet gösteriyor. Buzdolabınızın modeli ne olursa olsun yedek parçalarına sahibiz. Yılların verdiği tecrübe ve mesleğimize olan aşkla yedeği olmayan parçaların tamirini yapabiliyoruz. Her parça kolay kolay tamir olmaz. Fakat eski model cihazlarda yedek parça sorunu olduğu için tamir yoluna gidiyoruz. Yıllardır teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunan firmamıza telefon numaralarından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bünyemizdeki tüm teknisyenler son derece tecrübeli ve işinin ehlidir. 2013 yılında kurulan firmamız soğutma sektöründeki tüm yenilikleri kullanan gelişmeye açık bir firmadır. Buzdolabı tamiri için gerekli olan tüm parçalara sahibiz. Teknik donanım olarak gelişmiş servis araçlarımızla tüm arızalara yerinde çözüm üretiyoruz.
Buzdolabı tamirinde uzman kadrosu ile aynı gün içinde tamir hizmeti veren firmamız İzmir ili tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Marka bağımsız buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak tüm buzdolabı modelleri için orijinal yedek parça imkanlarımız mevcuttur. Firmamız bünyesinde ki çağrı merkezi sayesinde servisimize dilediğiniz zaman ulaşarak randevu alabilirsiniz.
Konusunda uzman personelimiz arızalı buzdolabınıza yerinde müdahale eder. Tüm buzdolabı arızalarını yerinde çözecek imkana sahibiz. Donanımlı servis araçlarımızda ihtiyaç duyulan tüm yedek parçalar mevcuttur. Tarafımızdan değiştirilen tüm yedek parçalar 1 yıl garantili ve orijinal parçalardır.
 

 


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU