SERVİS TALEP FORMU

Buzdolabı Tamiri

 

İzmirtamirservis, sadece tek bir amaca hizmet ediyor; müsterilerine yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek... Çagrilariniza en kisa sürede cevap verebilmek amaciyla yerimizde durmuyoruz, zamanin sizin için ne kadar degerli oldugunu biliyoruz.
Buzdolabi, çamasir makinasi,kurutma makinesi,derin dondurucu, bulasik makinasi, elektrik süpürgesi, klima, kombi, televizyon,uydu ve  her türlü beyaz eşya, elektronik aletler ve küçük ev aletleri tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrica sürekli degisen teknoloji ile kendimizi de egitiyor, gelistiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasini sagliyoruz.Firmamız Arçelik Bosch siemens profılo altus regal vestel samsung lg arıston ındesıt whırpool ve daha bır cok markaya ozel servıs hızmeti saglamaktadır.Sizde bu deneyımlı ve uzman kadromuzdan yaralanmak için 0232 332 1141 - 0232 332 11 42 - 0533 143 11 43  nolu numaralarımızdan tarafımıza ulasarak teknık servıs hızmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacagimizi belirtir saygilar sunariz.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız.  izmirtamirservis

 

Buzdolabı tamiri
Buzdolabı servisi mi aradınız? Doğru adrestesiniz.7 yılı aşkın bir süredir soğutma sektöründe teknik servis hizmeti sunan firmamız İzmir genelinde faaliyet gösteriyor. Buzdolabınızın modeli ne olursa olsun yedek parçalarına sahibiz. Yılların verdiği tecrübe ve mesleğimize olan aşkla yedeği olmayan parçaların tamirini yapabiliyoruz. Her parça kolay kolay tamir olmaz. Fakat eski model cihazlarda yedek parça sorunu olduğu için tamir yoluna gidiyoruz. Yıllardır teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunan firmamıza telefon numaralarından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bünyemizdeki tüm teknisyenler son derece tecrübeli ve işinin ehlidir. 2013 yılında kurulan firmamız soğutma sektöründeki tüm yenilikleri kullanan gelişmeye açık bir firmadır. Buzdolabı tamiri için gerekli olan tüm parçalara sahibiz. Teknik donanım olarak gelişmiş servis araçlarımızla tüm arızalara yerinde çözüm üretiyoruz.
Buzdolabı tamirinde uzman kadrosu ile aynı gün içinde tamir hizmeti veren firmamız İzmir ili tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir. Marka bağımsız buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak tüm buzdolabı modelleri için orijinal yedek parça imkanlarımız mevcuttur. Firmamız bünyesinde ki çağrı merkezi sayesinde servisimize dilediğiniz zaman ulaşarak randevu alabilirsiniz.
Konusunda uzman personelimiz arızalı buzdolabınıza yerinde müdahale eder. Tüm buzdolabı arızalarını yerinde çözecek imkana sahibiz. Donanımlı servis araçlarımızda ihtiyaç duyulan tüm yedek parçalar mevcuttur. Tarafımızdan değiştirilen tüm yedek parçalar 1 yıl garantili ve orijinal parçalardır.
 

 


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU