SERVİS TALEP FORMU

Çamaşır Makinesi Teknik Bilgi

 

İzmirtamirservis, sadece tek bir amaca hizmet ediyor; müşterilerine yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek... Çagrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.
Buzdolabı tamir servisi,çamaşır makinesi tamir servisi,kurutma makinesi tamir servisi,derin dondurucu tamir servisi,bulaşık makinesi tamir servisi,elektrik süpürgesi tamir servisi,klima tamir servisi,kombi tamir servisi,televizyon tamir servisi,uydu tamir servisi ve her türlü beyaz eşya tamir servisi,elektronik aletler ve küçük ev aletleri tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz.Firmamız; Arçelik,Bosch,Siemens,Profilo,Altus,Regal,Vestel,Samsung,Lg,Ariston,Indesit,Whırlpool ve daha bir çok markaya özel servis hizmeti sağlamaktadır.Sizde bu deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak için 0232 332 1141 0232 332 11 42 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağmızı belirtir saygılar sunarız.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız...  izmirtamirservis

 

Çamaşır Makinesi Krizlerine Pratik Çözümler

 

Çamaşır makinesi, her ne kadar çamaşır yıkamayı kolaylaştırsa da zaman zaman elde yıkamadan daha farklı sorunlar yaratabilir. Bu da mı benim başıma gelecekti? Dediğiniz sorunlar inanın çok sık yaşanıyor, yani yalnız değilsiniz. Gömlek cebinde tükenmez kalem unutanlar, bir kırmızı çorap yüzünden şekerleme pembeliğinde kıyafetlerle karşılaşanlar, çocuğu cebinde pastel boya unutmuş anneler, inanın yalnız değilsiniz. Her problemin bir alternatif çözümü var…

 

Çekmiş Yünlüler

 

Açtın çamaşır makinesini, bir baktın… En sevdiğin kazak ilkokul süveterine dönüşmüş! Crop-top modası da eskidi, hadi bakalım geçmiş olsun… Çekmiş kazağı eski haline getirmek, neredeyse mümkün değildir ama buradaki anahtar kelime ‘’neredeyse’’. Çekmiş yünlü kıyafetleri eski haline döndürmek ya da biraz da olsa giyilebilir hale getirmek için:

Oda sıcaklığında bir kova suyun içine, 3 sofra kaşığı saç kremi dökün, çekmiş kazağı kovanın içine atın ve 5 dakika kadar kovanın içinde bekletin. Suyu iyice emen kazağı, kuru bir havlunun üzerine yatırın ve kazağı nazikçe çekiştirerek, yünü eski şekline getirmeyi deneyin.

 

 

Mürekkepli Çamaşır Makinesi

 

 

Kurutucuda ya da çamaşır makinesinde mürekkep kazaları oldukça yaygındır. Herhangi bir tükenmez kalem, yıkanan kıyafetin cebinde unutulur ve yıkanırken makinenin içinde patlar. Çamaşır makinesi ya da kurutucu temizlerken unutulmaması gereken iki altın kural var:

1- Kesinlikle temizlik yapmadan önce makinenin fişini çekmek

2- Alkol bazlı yanıcı hiçbir temizlik malzemesi kullanmamak

Aslında bu tip bir durumda en etkili temizlik malzemesi; bulaşık deterjanı. Hem etkili bir leke çıkarıcı hem her evde bulunuyor hem de güvenli. Bulaşık deterjanıyla bir 5 dakika boyunca makinenin içini sildiğiniz anda leke meke kalmaz. Oh mis!

 

 

Beklemiş Çamaşır Kokusu

 

 

Adeta rezaletin tabiri gibi bir cümle öbeği: Beklemiş çamaşır kokusu…

Yıkanmış çamaşırı makinede unutmak tam bir amatör hatası gibi gözükse de sürekli olarak yapılır. Bir an boşluğunuza gelir, gününüz yoğun geçmiştir ve bütün çamaşırlar mahvolur. Hatta fazla beklerse, küf lekesine kadar yolu var. Henüz küf lekesi yoksa, beyazları, beyazlatıcıyla, renklileri ise renk koruyucuyla beraber bir an önce tekrar yıkamanız gerekli. Eğer küf lekeleriyle karşı karşıyaysanız en güçlü leke çıkarıcıları kullanmanız gerek.


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU