SERVİS TALEP FORMU

TV/LED/LCD Tamiri

Televizyon gerçekten komplike bir yapıya sahip teknoloji ürünüdür. Görüntü ve ses kalitesi ile birlikte günümüzde değişik boyutlarda çok farklı televizyon modelleri piyasaya çıkmıştır. Plazma televizyon ve daha sonrasında LCD televizyon modellerinin yanı sıra HD televizyon konusunda gerçekten çok önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Birbiriyle rekabet içerisinde olan pek çok firmanın, elektronik eşya üretimi konusunda çok önemli sonuçları var. Bu eşyalar ne kadar dayanıklı olursa olsun, her birinin arıza çıkarma ihtimali oldukça yüksektir. Bu gibi arızalı durumlarda uzman tamir servis desteğinin size çok büyük katkısı olacaktır.

Firmamız sürekli hizmete hazır beklemektedir. Gerçekleştirdiğimiz servis hizmeti ile birlikte yerinde kontrol gerçekleştiriyoruz. Arıza tespit çalışması ile birlikte fiyatlandırma konusunda size bilgi veriyoruz. Bazı durumlarda tamirat bazı durumlarda ise parça değişim süreci devreye girmektedir. Her türden yapacağımız işlem konusunda sizi aydınlatıyoruz ve bilgi veriyoruz. Böylelikle özellikle ödemeler konusunda karşınızda sürpriz bir fiyat çıkmamaktadır. Donanımlı yapısıyla  birlikte alt yapısı güçlü bir servis desteği ile burada size destek vermektedir. Bununla beraber televizyon tamir servisi olarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Eğitimli ve bilinçli elemanlarımız, çalışma potansiyeli ile birlikte burada size yardım sağlamaktadır.

 

 

Firmamız LG SAMSUNG- TOSHİBA -PHİLİPS -REGAL -VESTEL- BEKO- ARÇELİK -SEG -AWOX  gibi ve daha bütün tv markalarına özel servis hizmeti sağlamaktadır.

Sizde bu deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak için 0232 332 1141 - 0232 332 11 42 - 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulaşarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız. izmirtamirservis


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU