SERVİS TALEP FORMU

LG Servisi

İzmir Lg teknik servisi olarak evlerinizde, iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz beyaz eşyaların tamiri konusunda sizlere yardımcı olabilecek teknik servisimiz, her noktaya hızlı çözümler götürerek bir numaralı servis hizmetini sizlere sunmaktadır.

Hayatımızı kolaylaştıran ürünler hakkında bilgi ve tecrübeye dayalı hizmetlerimiz en kısa sürede müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sorunlarınızı çözümlemektir. Firmamız çalışanları bu konularda uzman olduğunu söyleyerek, İzmirin her bölgesinde her noktaya güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.


Geçmişten günümüze bir çok farklı model , kalite ve ,insan hayatını kolaylaştıran makine modelleri ile Lg beyaz eşyalar hem performans açısından oldukça verimli hem de insanlar için tasarruflu yaşamın bir parçası olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu makinelerde insan üretimi hatalar çıkartabilir zaman içersinde veya kullanım hatası yüzünden yaşadığınız sorunlarda sizlere profesyonel destek sağlayabilecek izmirtamirservis merkezimize 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.


Almış olduğunuz hizmetler servisimiz tarafından bir yıl garanti kapsamı altında tutulmaktadır, sorunlarınızı kendi sorunlarımız gibi benimseyerek en kısa sürede çözümlemeyi hedefliyoruz.Firmamız Lg marka Buzdolabi, çamasir makinasi,kurutma makinesi,derin dondurucu, bulasik makinasi, elektrik süpürgesi, klima, kombi, televizyon,uydu ve  her türlü beyaz eşya, elektronik aletler ve küçük ev aletleri tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz.


Sizde bu deneyımlı ve uzman kadromuzdan yaralanmak için 0232 332 1141 - 0232 332 11 42 - 0533 143 11 43  nolu numaralarımızdan tarafımıza ulasarak teknık servıs hızmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacagimizi belirtir saygilar sunariz.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız.  izmirtamirservis