SERVİS TALEP FORMU

Kombim Çalışmasına Rağmen Petekler Isınmıyor ?

 

 

 

Günümüzde hızlı gelişen teknoloji ile birlikte insan hayatının gereksinimlerine daha hızlı yanıt verebilecek özellikler oluşturulmaktadır. Özellikle insanlar için önemli bir noktada sıcak ve ısınma sorunu gibi önemli ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz kombiler günümüzde neredeyse her evde kullanılarak büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

İnsanlar için büyük bir konfor sağlayan bu cihaz evlerin ve iş yerlerininin ısınmasının yanı sıra sıcak su temini sağlayarak da önemli bir faktör olarak hayatımızda yer almaktadır.

 

Hayatımızda elektronik cihazlarda yaşayabileceğimiz sorunlar gibi kombilerde de zaman zaman problemler yaşamaktayız ve bu sorunlar arasında merkezimize ulaşan talepler arasında kombim çalışıyor fakat petekler ısınmıyor..

 

Kombiniz normal şartlarda herhangi bir problem olmadan sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır, fakat peteklerin kısmen veya tamamen ısınmaması kesinlikle bir sorundan kaynaklı olduğunu söylemek durumundayız. Çünkü kombi içerisinde sıcak su pompalayan ve bu sıcaklığı peteklere ulaştırarak evlerin, iş yerlerinin ısınmasına vesile olan bir cihazdır.

 

Peteklerin ısınmaması demek peteklerin içersinde veya kombi vana çıkışlarında problem olmasına işarettir diyebiliriz.

Eğer sorununuz vanada ise küçük bir parça değişimi sağlayarak sorun giderilir, tabi sorun burada değil ise peteklere giden borular tıkanmış veya peteklerin içinde hava oluşumuş olabilir ki bu noktada uzmanlarımız gerekli işlemler yapılarak sorun ortadan kaldırılmaktadır.

 

Uzmanlarımız her yıl düzenli kombi ve peteklerinin bakımının yapılmasının bu gibi oluşabilecek sorunları en aza indirdiğini belirtmektedir. Çünkü düzenli bakımlar sayesinde kombi içerisinde oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilerek ortadan kaldırılmaktadır.

 

Bunların dışında eğer kombin izin devri düşük ise ekiplerimiz tarafından bu durum incelenir ve su basıncı doğru seviyeye ulaştırılır. İnsanlar için düzenli bakımın yaptırılması her anlamda daha avantajlı olacaktır. Çünkü evin ısınma sorununa peteklerin içinde oluşabilecek havaların giderilmesi daha az tüketim sağlayarak daha ucuz fatura ödemenizi neden olacaktır.


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU