SERVİS TALEP FORMU

Grundig Servisi

Firmamız sürekli hizmete hazır beklemektedir. Gerçekleştirdiğimiz servis hizmeti ile birlikte yerinde kontrol gerçekleştiriyoruz. Arıza tespit çalışması ile birlikte fiyatlandırma konusunda size bilgi veriyoruz.

Bazı durumlarda tamirat bazı durumlarda ise parça değişim süreci devreye girmektedir. Her türden yapacağımız işlem konusunda sizi aydınlatıyoruz ve bilgi veriyoruz. Böylelikle özellikle ödemeler konusunda karşınızda sürpriz bir fiyat çıkmamaktadır. Donanımlı yapısı ile birlikte alt yapısı güçlü bir servis desteği burada size destek vermektedir.

Bununla beraber televizyon tamir servisi olarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Eğitimli ve bilinçli elemanlarımız, çalışma potansiyeli ile birlikte burada size yardım sağlamaktadır.

Kullandığımız cihaz ve gelişmiş aygıt teknolojisi ile arızaları hemen tespit etmekteyiz. Aynı şekilde yedek parça desteği konusunda da sizin için çok önemli çalışmalar yapıyoruz.

Garantili tamir ve garantili servis desteğinin avantajlarını hemen görüp değerlendirebilirsiniz. Değişik şekillerde televizyon arızaları da ortaya çıkabilir. Her türden arızayı tamir edecek potansiyele sahibiz.

Deneyimli ekiplerle birlikte görev başında olduğumuz gibi, dilerseniz destek hattından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Her an göreve hazır bir şekilde bekleyen firmamız, televizyon tamiri konusunda oldukça gelişmiş ve mesafe kat etmiştir.

Evinize kadar gelip televizyonu teslim aldığımız gibi, tamirat süreci sonrasında yine televizyonu size teslim ediyoruz. Bazı durumlarda evinizde gerçekleşen hizmet ile birlikte televizyon çalışır hale gelebilir. Her türden sorunu anında tespit edip çözen firmamız, televizyon keyfinizin yarıda kalmaması için size destek vermeye devam etmektedir.

Değişik marka ve farklı model televizyonların tamamında olaya hâkim durumdayız. Tamirat ve parça değişimi konusunda size sunduğumuz kalite gerçekten üst düzeydedir.

0232 332 1141 - 0232 332 11 42 - 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulasarak teknık servıs hızmeti alabilirsiniz