SERVİS TALEP FORMU

Buzdolabı Kokusu Nasıl Geçer ?

İnsanların en büyük dertlerinden bir tanesi olan buzdolabı kokusu nasıl giderilir ? Artık hayatımızın en önemli parçalarından bir tanesi olan buzdolapları yaşamın her noktasında bizlere yardım ediyor. Ev ve iş yerlerinin olmazsa olmazlarından olmayı başarmışlardır. Birden fazla ürünü saklayabildiğimiz buzdolaplarının içerisinde yer alan kötü kokuları engelleyebilmeniz için izmirtamirservis merkezi ekipleri sizlere pratik bilgiler paylaşıyor.

Özellikle yapmış olduğunuz yemekler, aldığınız meyve ve içeceklerin saklandığı buzdolaplarında kötü kokular zaman ile oluşabilmektedir. İçeride oluşan kokular aynı zamanda, diğer malzemelerde zarar verebilir ve kapak açılımında odanın içersine istenmeyen kokular yayabilir. Bu sebep ile istenmeyen kokulardan kaçınmak için düzenli temizlik yapmanızı ve bu duruma müdahale etmeniz gerekmektedir.

Buzdolabını üretici firmalar bu tarz durumlar ile karşı karşıya geldikleri için, cihazların içersine özel bir filtre sistemi uygulamıştır. Fakat bu durum da belli bir zaman sonra etkili olmuyor ve buzdolabı içinde gene koku oluşumu meydana geliyor.İzmirtamirservis merkezimiz bu durumlara mağrur kalmamanız için, düzenli olarak buzdolabının içinin temizlenmesini önermektedir.


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU