SERVİS TALEP FORMU

Bulaşık Makinem Temiz Yıkamıyor ?

Bulaşık makineleri konusunda insanlar günümüzde oldukça daha sık kullandıkları beyaz eşyalar arasında yer vermeye başlamıştır. Önceleri, fırın, buzdolabı ve çamaşır makineleri olmazsa olmazıydı. Fakat artık insan hayatını kolaylaştıran her türlü ürün evlerde mutlaka kullanılmaktadır. Evlerde kullanılan makineler zaman içersin de veya kullanım hatası nedeni ile sorunlar yaşatabilir, temiz yıkamaya bilir. Bu durumlar ile karşı karşıyaysanız izmirtamirservis uzmanlarımız sizlere bu noktalarda yardımcı olabilecek ipuçları paylaşmaktadır.

Bulaşık Makinenizden  Daha Çok Verim Almak İçin ?

-En önemlisi tabakları, tencereleri, çatal bıçak gibi sıkça kullanılan parçaların içinde yiyecek kalıntısı kalmamasına dikkat edin. Çünkü zamanlar buradan çıkan artıklar makinenin tıkanmasına ve bozulmasına neden olabilir. Bu sizlere daha büyük sorunlar yaşatabilir.

-Her program her ürün için geçerli olmaz, bu neden ile yıkanacak programı dikkatli ve doğru seçmelisiniz.

-Her makinenin kireç ayarı vardır, bu şehirden şehre göre değişmektedir.Servisler bu konular hakkında bilgi vermektedir. Deterjan ile birlikte mutlaka parlayıcı kullanılması daha temiz yıkanmasına neden olacaktır.

-Bulaşık makinesi içersinde yerleştirilen ürünlerin dikkatli, ve sabit şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir. Sıkış tepiş şeklinde yerleştirilen parçalar temiz yıkanmaz bu sebep ile doğru yerleştirmeniz sizin faydanıza olacaktır.

-Bulaşıklarınızı yerleştirirken  mümkün olduğu kadar birbirinden uzak yerleştirin, çünkü yıkama esnasında her tarafına suyun ulaşması, ve temizliğin tam anlamı ile verim verebilmesi için.

Yukarıda yer alan noktalarda sizlere izmirtamirservis yetkilileri en önemli kullanıcı hataları konusunda bilgiler paylaşarak, daha verimli ve performans sahibi bulaşık makineleri kullanmanız konusunda yardımcı olmaya çalışmıştır. Eğer makineniz çalışmıyor ve yardım almak istiyorsanız en kısa sürede servisimiz sizlere yardımcı olacaktır.


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU