SERVİS TALEP FORMU

Kombi Servisi

Kombi Servisi denildiği zaman kullanıcılar artık 2 kere düşünmeye başladılar. Sebebi ise güvenilir kombi tamiri yapan firmayı bulamamasıdır. Kombi servisi seçiminde bazı konular dikkate alındığı vakit uygun fiyatla kombi arıza çözümü gerçekleştirilebilmektedir.

Yapılan Hata!

Kombi arıza durumunda soğukta kalacağım endişesi ile biran önce kullanıcılar kombi tamir servisi arayışına geçerler bu doğru bir davranıştır fakat araştırmadan yapılan yanlış kombi tamiri uygulaması hem maddi olarak zarara uğratır hemde soğukta kalma sürenizi uzatır. Bunun yanı sıra en yakın kombi servisi arayışında bulunan kullanıcılar hiç bir yetkisi bulunmayan kişilere kombisini emanet etmek zorunda kalırlar.

 

Bu noktaya Dikkat!

Çalışma yetkisi bulunmayan kombi servisi adı altında kombi tamiri yapan kişilerin en büyük yalanları; “anakart tamiri”. Yanlış yapılan kombi teknik servisi veya kişilerin seçimi bu yalanı çok kez kullanırlar. Gelen kişi kombinin içerisini bile açmadan cihazı görür görmez anakart tamiri veya anakart değişimi gerekiyor gibi cümleler kullanıyorsa bu onun işinde ne kadar profesyonel olduğunu değil, sizi dolandırma çabalarıdır. Çünkü kombi reset atılıp çalıştırılmadan arızası çözümlenemez.

Kombi markaları kombi teknik servis seçimi için fark etmeksizin aynıdır. Bu bahsi geçen kişiler her türden ve her markadan kombinin tamiratını yapabildiklerini belirtirler.

 

İzmirtamirservis, sadece tek bir amaca hizmet ediyor; müsterilerine yüksek kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunabilmek...

Çagrilariniza en kisa sürede cevap verebilmek amaciyla yerimizde durmuyoruz, zamanin sizin için ne kadar degerli oldugunu biliyoruz.

Buzdolabi, çamasir makinasi,kurutma makinesi,derin dondurucu, bulasik makinasi, elektrik süpürgesi, klima, kombi, televizyon,uydu ve her türlü beyaz eşya, elektronik aletler ve küçük ev aletleri tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrica sürekli degisen teknoloji ile kendimizi de egitiyor, gelistiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasini sagliyoruz.Firmamız Arçelik Bosch siemens profılo altus regal vestel samsung lg arıston ındesıt whırpool ve daha bır cok markaya ozel servıs hızmeti saglamaktadır.Sizde bu deneyımlı ve uzman kadromuzdan yaralanmak için 0232 332 1141 - 0232 332 11 42 - 0533 143 11 43 nolu numaralarımızdan tarafımıza ulasarak teknık servıs hızmeti alabilirsiniz Size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacagimizi belirtir saygilar sunariz.İyi bir teknik servis hizmeti almak sizin hakkınız. izmirtamirservis


WHATSAPP
SERVİS TALEP FORMU